WYWIAD Z MORGAN STEWART Z PROGRAMU ” BOGATE DZIECIAKI Z BEVERLY HILLS”

3

 

2

 

4

1

OTO KRÓTKI WYWIAD, KTÓRY UDAŁO MI SIĘ PRZEPROWADZIĆ Z MORGAN STEWART- JEDNĄ Z UCZESTNICZEK PROGRAMU ” BOGATE DZIECIAKI Z BEVERLY HILLS”

morgan-stewart-at-young-hollywood-awards-2014-in-los-angeles_5

Twoje ulubione  życiowe motto brzmi: 

YOLO (You only live once- Żyjesz tylko raz) W tej chili chcę żyć pełną parą. Mam mnóstwo pomysłów, które zrealizuję jak się uda (śmiech)

Co jest ekscytującego w twojej pracy ?

Praca na planie jest bardzo ekscytująca! Chyba najbardziej lubię poznawać nowych ludzi. Pomimo, że mogło by się wydawać, że prowadzimy puste życie (śmiech) to jednak praca na planie jest męcząca. Ale uwielbiam to zmęczenie!

Co lubisz robić w wolnym czasie? 

Uwielbiam jogę. Na co dzień jestem bardzo aktywna, wszędzie mnie pełno. Joga świetnie mnie odpręża, relaksuje, wycisza.

Gotujesz? 

Chciałabym, ale niestety straszna ze mnie kucharka. Przyznam szczerze, że nie potrafię nic ugotować (śmiech) Za to uwielbiam jeść. Tak, ale chyba wszyscy uwielbiają jeść.

Twoja ulubiona część garderoby to :

O Boże… Myślę,że jeansy. Dobrze dobrane jeansy to podstawa kobiecej garderoby. Muszą Swietnie leżeć na tyłku (śmiech) Poza tym, jak większość kobiet mam słabość do ciuchów i uwielbiam je kupować.

Ulubieni projekatnci to : 

Jest ich dużo. Może nawet za dużo! Na pewno Celine, Chloe, Donna Karan, Alexander Wang… W sumie mogłabym wymieniać prawie bez końca (śmiech)

Idealny facet wg Morgan Stewart to :

Brendan hahahah. Tak to „Mr perfect guy” (  Pan perfekcyjny )

Kilka słów do polskich fanów programu

Hi Guys (Cześć Wszystkim) to jest szalone, że oglądacie mnie tak daleko. Mam nadzieję, że podoba Wam się program i będziecie z nami do końca, chociaż nawet nie wiem jak długo to potrwa! To niesamowite, że mogę dzielić się z Wami moim życiem i docieram do Polski. Mam nadzieję, że kiedyś Was odwiedzę w Waszym kraju.

 

Morgan okazała się świetną rozmówczynią. Niestety poprzez zakółcenia na linii Polska- Los Angeles nasz wywiad trwał krótko.

5

 

Zapraszam do oglądania „Bogate Dzieciaki z Beverly Hills” tylko na kanale E Entertainment w każdą niedzielę o godz. 21:30.


Komentarze

komentarzy