WYWIAD Z DR. TERRY DUBROW’EM Z PROGRAMU „PLASTYCZNA FUSZERKA” NA E!ENTERTAINMENT

Jak każda kobieta mam trochę kompleksów i chciałabym tu i ówdzie coś zmienić. Z chęcią oglądam programy o operacjach plastycznych oraz metamorfozach innych kobiet. Do tej pory jeszcze nie korzystałam z ingerencji chirurga plastycznego, bądź zabiegów medycyny estetycznej. Przyznam, ze trochę się boję. Przecież w większości zabiegów zmiany są nieodwracalne! Dziś specjalnie na blogu wywiad, który przeprowadziłam z dr Terry Dubrow z programu „Plastyczna fuszerka” na E!Entertainment.

dr-terry-dubrow-dr-paul-nassif-nbcuniversals-summer_4146395

fuszerka

 

NBCUniversal's 2014 Summer Press Day - Arrivals

 

Oto wywiad, który udało mi się telefonicznie przeprowadzić z Dr. Terry Dubrow’em z programu „Plastyczna fuszerka” Mam nadzieję, że pytania które dla Niego przygotowałam Was zainteresują :)

1. Czemu zdecydowałeś się zostać chirurgiem plastycznym? Jeszcze podczas studiów w szkole medycznej chciałem zostać kardiologiem. Nie wiedziałem,  za dużo o operacjach plastycznych. Na 3 roku studiów poznałem mojego mentora. Zainteresowałem się tematem chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej. Okazało się, że mam duże zdolności manualne oraz precyzję, która jest bardzo pożądana w tym fachu. Jak zorientowałem się, że mogę być fachowcem w tej dziedzinie postanowiłem iść dalej w tym kierunku.

2. Czy to jest „praca marzeń”?

O z całą pewnością jest to praca o jakiej marzyłem. Pomagam ludziom. Bardzo cieszy mnie ich radość oraz wdzięczność jaką mi okazują.

3. Co jest najtrudniejszą rzeczą, w pracy którą wykonujesz?

Oczywiście zabiegi, które wykonuję są bardzo trudne. Walka z czasem od którego zależy życie moich pacjentów. Najważniejsze jest jego dobro oraz ostateczny efekt zabiegu. Myślę, że dosyć trudne jest również zadowolenie i przekonanie pacjenta do ostatecznego wyglądu, który sobie wymarzył. Ludzie mają skłonności do przesady.

4. Kobieta perfekcyjna wg Dr Terry’ego Dubrow’a to….

Z pewnością…moja żona Heather Dubrow. Ona jest naturalnym pięknem. Uwielbiam jej lekkie zmarszczki. Jest jak wino, z roku na rok coraz dojrzalsza i piękniejsza. Muszę dodać, że ona jest „genetycznym zwycięzcą” ma dobre geny, które sprawiają,że nie potrzebuje żadnych zabiegów medycyny estetycznej. Jest po prostu ideałem! I przyznam, że wolę kobiety naturalnie niż po operacjach plastycznych.

5. Co lubisz robić w wolnym czasie?

Przyznam, że uwielbiam…ćwiczyć. Robię to 6 razy w tygodniu po 2 godziny. No może jestem nawet trochę od nich uzależniony, ale po takiej adrenalinie jaką mam w pracy muszę się codziennie „zresetować”.

6. Jakie są twoje ulubione programy telewizyjne?

„Plastyczna fuszerka” oczywiście. O tak uważam, że to jest świetny program. Odsłania wszystkie strony chirurgii plastycznej. Poza tym bardzo lubiłem „Breaking Bad” oraz „Dexter’a”.

7. Jakie są twoje rady dla osoby, która myśli o operacji plastycznej?

Przede wszystkim osoba musi się zastanowić dlaczego chce się poddać jakiemukolwiek zabiegowi. Czy ze względów jedynie wizualnych czy ze wskazań medycznych? Oczywiście, uważam że względy medyczne są istotniejsze, ale w dzisiejszym świecie i pogoni za ideałem operacje dla poprawy urody są nie mniej popularne. Przede wszystkim, nie należny robić operacji dla kogoś, trzeba samemu chcieć i zrobić to wyłącznie da siebie.

Niestety miałam jedynie 15 minut na rozmowę z Dr. Terrym. Jestem pod jego wrażeniem. To bardzo inteligentny, miły i wygadany człowiek. Na koniec naszej rozmowy życzyłam mu dużo szczęścia i podziękowałam za rozmowę, która mogłam odbyć dzięki Universal oraz stacji E!Entertainment.


Komentarze

komentarzy