WYWIAD Z AMANDĄ SHADFORTH Z PROGRAMU ” FASHION BLOGGERS”

„Blogerki świata mody” – nowe reality show na kanale E!

unnamed

BLOG

 

unnamed (1)

SPECJALNIE DLA WAS WYWIAD Z AMANDĄ SHADFORTH JEDNĄ Z UCZESTNICZEK PROGRAMU

Amanda Shadforth

1. Co lubisz najbardziej w swojej pracy?

Uważam, że najbardziej wynagradzające w mojej pracy jest możliwość robienia zdjęć.  Uwielbiam organizować, stylizować i pstrykać zdjęcia dla Oracle Fox ( które prowadzę). To jest najlepsza rzecz, ponieważ mam nad nią całkowitą kontrolę artystyczną.

2. Co cię inspiruje?

Tak dużo rzeczy mnie inspiruje- np grę światła jak surfuję na fali, moi kreatywni przyjaciele i znajomi, piękna sztuka. Uwielbiam odwiedzać galerie oraz podróżować. Dodatkowo uwielbiam pracować z modelkami, są moimi muzami. Przymiarki oraz zdjęcia zawsze są inspirujące, bo każda modelka jest niepowtarzalna.

3. Jaki są twoje ulubione porady modowe?

Jeśli ubierzesz się monochromatycznie zawsze załóż okulary przeciwsłoneczne. To doda klasy i szyku każdej stylizacji. Będziesz wyglądać jak milion dolarów.

4. Twoje ikony mody oraz inspiracje to :

Zawsze kochałam Jane Birkin. Uważam, że jest modową ikoną. Piękna cera oraz niepowyzwalane oczy nigdy nie wychodzą z mody

6.  Kiedy zainteresowałaś się modą oraz w jakim sposób przekształciłaś to w blogowanie?

Oracle Fox zoczęło się około 4 lat temu. Przed tym byłam artystą, miałam własną galerię sztuki. Kiedy nie poświęcałam czasu na malowanie, surfowałam po internecie w poszukiwaniu inspiracji, obrazów, zdjęć i ogólnie pięknych rzeczy 🙂 Oracle Fox początkowo był „ścianą inspiracji” Potem pojawiły się moje stylizacje.

7. Jaka jest najlepsza rzecz, która przytrafiła Ci się w rezultacie blogowania? 

Byłam strasznie szczęśliwa, że mogłam pracować z firmą Louis Vuitton w Australii oraz być gościem na pokazie Marc Jacobs podczas Paryskiego Fashion Week. To naprawdę było dla mnie wyróżnienie. Cała produkcja była niesamowita, coś jak ze snu. Musiałam się uszczypnąć, aby zobaczyć ,że to prawda!

8. Twój ulubiony :

  • Kolor–  Nie mogę wybrać między białym a czarnym 🙂 Nigdy zanadto nie oddalam się od monochromu!
  • Pora rokuNic nie pobije lata w Australii 🙂
  • Miejsce na zakupy -Kocham robić zakupy na Avenue Montaigne w Paryżu. To dla mnie niesamowite, oglądać tylu projektantów w jednym miejscu.
  • Restauracja – W weekendy jeżdżę do Byron Bay z przyjaciółmi i rodziną. Kocham malutką restaurację Harvest w mieście Newrybar.
  • Rzecz w szafie –  Moje kozaki Givenchy z zeszłego sezonu. Praktycznie nie zdejmuję ich z nóg odkąd je kupiłam. 

unnamed (2)


Komentarze

komentarzy